OpenCs Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare

2 participanți

In jos

Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare Empty Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare

Mesaj  ELMATADOR Dum Dec 25, 2011 2:06 am

De sfintele Sarbatori sa deschidem usa pentru oaspeti dragi, si inima pentru speranta bucurie si lumina. Sa fim mai buni si sa privim inainte cu incredere, stiind ca daca avem credinta, drumul din fata noastra va fi presarat cu impliniri si bucurii.
CRACIUN FERICIT !!!!!!!
Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare Felicitari-de-craciun-2012
ELMATADOR
ELMATADOR
Membru

Mesaje : 36
Reputatie : 46
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 48
Localizare : Iasi

Sus In jos

Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare Empty Re: Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare

Mesaj  Marius Dum Dec 25, 2011 7:09 pm

Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciu.
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun Smile sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate .

Sa aveti un nou an fericit, cu multe bucurii si mult noroc!

Cu fiecare fulg de nea/Un strop de fericire,/Cu fiecare Sfant Craciun /Un car de implinire.

LA MULTI ANI SI SARBATORI FERICITE!
Marius
Marius
Administrator

Steam : maleficul_gth
Mesaje : 686
Reputatie : 1219
Data de inscriere : 22/01/2011

https://opencs.forumgratuit.ro

Sus In jos

Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare Empty Re: Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare

Mesaj  ELMATADOR Sam Dec 31, 2011 1:02 am

Like a Star @ heaven bounce <<<<<LA REVEDERE 2011>>>>> bounce Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven >>>>> santa BINE AI VENIT 2012 santa<<<<< Like a Star @ heaven

santa Eu nu stiu sa va zic o uratura ,dar il las pe prietenul AXINTE sa va zica pina vi se usuca si pica. santa


rendeer santa La Multi Ani 2012 santa rendeer
ELMATADOR
ELMATADOR
Membru

Mesaje : 36
Reputatie : 46
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 48
Localizare : Iasi

Sus In jos

Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare Empty Re: Hai cu mic cu mare sa ne zicem o urare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum